VCR10-1110 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 10 кг, радіус дії 1110 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR10-1110
Серія VCR
sku VCR10-1110
Корисне навантаження 10kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.03mm
Вага 55kg
Радіус 1110mm
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 10 кг, радіус дії 1110 мм, 6 осей ( VCR10-1110 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR10-1110 ТОВАРИ
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 10 кг, радіус дії 1110 мм, 6 осей ( VCR10-1110 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR10-1110, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR101110 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR10-1110 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR10-1110