VCR07-910 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 7 кг, радіус дії 910 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR07-910
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCR
Тип робота: 6axis
  • Відгуки (0)
Серія VCR
sku VCR07-910
Корисне навантаження 7kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.02mm
Вага 50kg
Радіус 910mm
Тип робота 6axis
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 7 кг, радіус дії 910 мм, 6 осей ( VCR07-910 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR07-910 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCC
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 7 кг, радіус дії 910 мм, 6 осей ( VCR07-910 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR07-910, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR07910 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR07-910 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR07-910