VCR06-720 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 6 кг, радіус дії 720 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR06-720
Серія VCR
sku VCR06-720
Корисне навантаження 6kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.02mm
Вага 40kg
Радіус 720mm
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 6 кг, радіус дії 720 мм, 6 осей ( VCR06-720 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR06-720 ТОВАРИ
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 6 кг, радіус дії 720 мм, 6 осей ( VCR06-720 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR06-720, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR06720 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR06-720 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR06-720