VCR01-370 Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 1 кг, радіус дії 370 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCR01-370
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCR
Тип робота: 6axis
  • Відгуки (0)
Серія VCR
sku VCR01-370
Корисне навантаження 1kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.01mm
Вага 15kg
Радіус 370mm
Тип робота 6axis
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 1 кг, радіус дії 370 мм, 6 осей ( VCR01-370 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCR01-370 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCC
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Промисловий робот Veichi, вантажопідйомність 1 кг, радіус дії 370 мм, 6 осей ( VCR01-370 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCR01-370, серії VCR від виробника Veichi . Купити VCR01370 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCR01-370 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCR01-370