VCP30-1840 Палетизуючий робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1840 мм, 4 осі
Є в наявності
sku: VCP30-1840
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCP
Тип робота: 4axis
  • Відгуки (0)
Серія VCP
sku VCP30-1840
Корисне навантаження 30kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.08mm
Вага 240kg
Радіус 1840mm
Тип робота 4axis
Кількість керованих осей 4
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Палетизуючий робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1840 мм, 4 осі ( VCP30-1840 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCP30-1840 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCC
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Палетизуючий робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1840 мм, 4 осі ( VCP30-1840 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCP30-1840, серії VCP від виробника Veichi . Купити VCP301840 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCP30-1840 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCP30-1840