VCP120-3200 Палетизуючий робот Veichi, вантажопідйомність 120 кг, радіус дії 3200 мм, 4 осі
Є в наявності
sku: VCP120-3200
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCP
Тип робота: 4axis
  • Відгуки (0)
Серія VCP
sku VCP120-3200
Корисне навантаження 120kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.1mm
Вага 1193kg
Радіус 3200mm
Тип робота 4axis
Кількість керованих осей 4
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Палетизуючий робот Veichi, вантажопідйомність 120 кг, радіус дії 3200 мм, 4 осі ( VCP120-3200 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCP120-3200 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCC
Тип роботаcobotcobotcobotcobotcobot
На цій сторінці інформація про Палетизуючий робот Veichi, вантажопідйомність 120 кг, радіус дії 3200 мм, 4 осі ( VCP120-3200 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCP120-3200, серії VCP від виробника Veichi . Купити VCP1203200 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCP120-3200 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCP120-3200