VCC30-1800 Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1800 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCC30-1800
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCC
Тип робота: cobot
  • Відгуки (0)
Серія VCC
sku VCC30-1800
Корисне навантаження 30kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.1mm
Вага 154kg
Радіус 1800mm
Тип робота cobot
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1800 мм, 6 осей ( VCC30-1800 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCC30-1800 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCP
Тип роботаcobotcobotcobotcobot4axis
На цій сторінці інформація про Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 30 кг, радіус дії 1800 мм, 6 осей ( VCC30-1800 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCC30-1800, серії VCC від виробника Veichi . Купити VCC301800 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCC30-1800 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCC30-1800