VCC20-1650 Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 20 кг, радіус дії 1650 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCC20-1650
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCC
Тип робота: cobot
  • Відгуки (0)
Серія VCC
sku VCC20-1650
Корисне навантаження 20kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.1mm
Вага 68kg
Радіус 1650mm
Тип робота cobot
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 20 кг, радіус дії 1650 мм, 6 осей ( VCC20-1650 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCC20-1650 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCP
Тип роботаcobotcobotcobotcobot4axis
На цій сторінці інформація про Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 20 кг, радіус дії 1650 мм, 6 осей ( VCC20-1650 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCC20-1650, серії VCC від виробника Veichi . Купити VCC201650 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCC20-1650 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCC20-1650