VCC10-1310 Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 10 кг, радіус дії 1310 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCC10-1310
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCC
Тип робота: cobot
  • Відгуки (0)
Серія VCC
sku VCC10-1310
Корисне навантаження 10kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.05mm
Вага 43kg
Радіус 1310mm
Тип робота cobot
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 10 кг, радіус дії 1310 мм, 6 осей ( VCC10-1310 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCC10-1310 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCP
Тип роботаcobotcobotcobotcobot4axis
На цій сторінці інформація про Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 10 кг, радіус дії 1310 мм, 6 осей ( VCC10-1310 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCC10-1310, серії VCC від виробника Veichi . Купити VCC101310 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCC10-1310 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCC10-1310