VCC05-900 Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 5 кг, радіус дії 900 мм, 6 осей
Є в наявності
sku: VCC05-900
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: VCC
Тип робота: cobot
  • Відгуки (0)
Серія VCC
sku VCC05-900
Корисне навантаження 5kg
Стабільність повторюваності позиціонування ±0.03mm
Вага 26kg
Радіус 900mm
Тип робота cobot
Кількість керованих осей 6
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 5 кг, радіус дії 900 мм, 6 осей ( VCC05-900 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
ПОДІБНІ VCC05-900 ТОВАРИ
Характеристики
БрендVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
СеріяVCCVCCVCCVCCVCP
Тип роботаcobotcobotcobotcobot4axis
На цій сторінці інформація про Колаборативний робот Veichi, вантажопідйомність 5 кг, радіус дії 900 мм, 6 осей ( VCC05-900 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для VCC05-900, серії VCC від виробника Veichi . Купити VCC05900 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити VCC05-900 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. VCC05-900