SS70-037-40 Пристрій плавного пуску 37 кВт, 70А, 380В, серія SS70, Veichi
Є в наявності
sku: SS70-037-40
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Бренд: Veichi
Серія: SS70
струм : 70 А
  • Відгуки (0)
Серія SS70
sku SS70-037-40
струм 70 А
Напруга живлення 380V
Потужність двигуна (400В) 37.00 кВт
Габарити (ВхШхГ) 350x180x177 мм
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Документація. Пристрій плавного пуску 37 кВт, 70А, 380В, серія SS70, Veichi ( SS70-037-40 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
На цій сторінці інформація про Пристрій плавного пуску 37 кВт, 70А, 380В, серія SS70, Veichi ( SS70-037-40 ) з докладним описом технічних характеристик . Ви можете завантажити документацію для SS70-037-40, серії SS70 від виробника Veichi . Купити SS7003740 і звернеться за технічною консультацією. Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити SS70-037-40 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія. SS70-037-40