AC70-T3-5R5G/7R5P Перетворювач частоти 5.5 кВт (13 A -150%) / 7.5 кВт (17A -120%) 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (12)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC70 |
| SKU | AC70-T3-5R5G/7R5P |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 17 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 246 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Глибина | 157.5 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти 5.5 кВт (13 A -150%) / 7.5 кВт (17A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-5R5G/7R5P )
Відгуки про товар
12Андрій М.
Замовляв партію Veichi AC70 на об'єкт з пилорамою. 5.5кВт і 7.5кВт движки тягне чудово. Клієнт задоволений, ми теж. Класний вибір для гуртових закупівель.
Денис О.
У нас на виробництві пластику екструдер працює майже без зупинок. Старий частотник вилетів, замінили на Veichi AC70. Вже пів року стоїть, нарікань немає. Схемотехніка, як казали в магазині, тут посилена. Поки працює як треба, без сюрпризів.
Олег Скринник
Встановив на систему водопостачання котельні. Тиск тримає стабільно, споживання електрики знизилося. Надійна робота, без нарікань.
Іван Петрович
Для зернової сушарки на елеваторі брали кілька Veichi AC70. Зі своїми задачами справляється, мотор плавно стартує, є захисти. Проте для глибокої інтеграції з нашою системою автоматизації через Profibus, функціоналу дещо не вистачає. Приходиться обходити це програмно. Якщо без складних протоколів, то норм.
Володимир З.
Ставив цей частотник Veichi на складський підйомник. Підключення просте, нічого зайвого. Пуско-наладка зайняла небагато часу. В принципі, все ок. Трохи замало місця для підключення кабелів великого перерізу, але це дрібниці.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC70-T3-5R5G/7R5P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |