AC70-T3-280G/315P Перетворювач частоти 280 кВт (510 A -150%) / 315 кВт (600A -120%) 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC70 |
| SKU | AC70-T3-280G/315P |
| Основна потужність | 280.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 315.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 510 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 600 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 1170 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти 280 кВт (510 A -150%) / 315 кВт (600A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-280G/315P )
Відгуки про товар
2Олена П. (ТОВ "ПромТех")
Замовляли цей великий перетворювач на 280кВт. Менеджери швидко проконсультували, допомогли з вибором, вникли в нашу задачу. Відвантажили оперативно, всі документи в порядку. Щодо самої техніки, бренд Veichi вже зарекомендував себе як надійний варіант. Цей частотник добре підійшов. Була приємно вражена, що за таку ціну отримуєш обладнання, яке не поступається більш іменитим виробникам. Хороше поєднання ціна/якість.
Ігор К.
Поставили цей частотник Veichi AC70 на головний насос водопідготовки. 280 кВт — це серйозно, і він справляється. Дуже сподобалось, що є вбудований ПЛК, не треба городить окремі контролери для простих алгоритмів. ПІД-регулятор тримає тиск в системі як треба. Модбас РТУ підключився до SCADA без проблем. Вхідних-вихідних сигналів достатньо, щоб все обв'язати. Зважаючи на наші перепади напруги, Veichi тримає удар. Плати з подвійним лакуванням тут точно в тему. Компактний, як для такої потуги.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC70-T3-280G/315P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |