AC70-T3-200G/220P Перетворювач частоти 200 кВт (380 A -150%) / 220 кВт (415A -120%) 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC70 |
| SKU | AC70-T3-200G/220P |
| Основна потужність | 200.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 220.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 380 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 415 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти 200 кВт (380 A -150%) / 220 кВт (415A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-200G/220P )
Відгуки про товар
2Ірина Кравченко
Замовляли перетворювач частоти Veichi AC70-T3-200G/220P для нового об'єкта. Шукали рішення, яке б відповідало нашим вимогам по потужності (200 кВт) і при цьому було б оптимальним по бюджету. Менеджер швидко підібрав цю модель, проконсультував по всім питанням. Оплатили безготівково, нам одразу виставили рахунок. Документи всі в порядку, гарантія виробника є. Доставили Новою Поштою, все ціле і вчасно. Важливо було, що Veichi має гарну репутацію по надійності, а для об'єкта це критично. По роботі самого обладнання коментарів поки немає, бо це закупівля, але по сервісу та логістиці все ок)
Олексій В.
Взяли цей частотник Veichi AC70 на 200 кВт для нашого виробництва, модернізуємо привід на конвеєрі. Що скажу, ПЧ дійсно потужний, 200 кВт в G-режимі - це серйозно. Наявність векторного керування без датчика дуже виручає, бо з енкодерами на старих двигунах завжди купа мороки. Вбудований ПЛК дозволив спростити схему управління, не довелося тягнути зайві лінії до основного контролера. Порадував Modbus RTU, швидко все зав'язали в нашу систему. Габарити для такої потужності теж цілком адекватні (1060x650x400 мм), помістився у стару шафу без проблем. Навіть вбудований потенціометр та панель керування є, зручно для наладки на місці. Veichi вкотре доводить, що це гарна альтернатива більш дорогим брендам, і по надійності не поступається, плати з подвійним лаком це плюс. За два тижні роботи зауважень немає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC70-T3-200G/220P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |