AC70-T3-185G/200P Перетворювач частоти 185 кВт (340 A -150%) / 200 кВт (380A -120%) 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC70 |
| SKU | AC70-T3-185G/200P |
| Основна потужність | 185.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 200.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 340 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 380 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Перетворювач частоти 185 кВт (340 A -150%) / 200 кВт (380A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-185G/200P )
Відгуки про товар
1Олег К.
Для модернізації головної конвеєрної лінії нам потрібен був надійний частотник на двигун 185 кВт. Цей Veichi AC70-T3-185G/200P відразу привернув увагу. Вбудований ПЛК та векторне керування без енкодера – це дуже зручно. Інтеграція в нашу Modbus RTU мережу пройшла без проблем, все підключилося швидко. ПІД-регулятор добре справляється з підтриманням стабільної швидкості під змінним навантаженням. Знаємо, що Veichi добре працює навіть з нашою не ідеальною електромережею, а схемотехніка з подвійним лакуванням плат дає впевненість в надійності. Розміри 650x1060x400 мм стали в нашу шафу без переробок. Загалом, потужний привод, тягне навантаження без нарікань.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC70-T3-185G/200P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |