AC70-T3-110G/132P Перетворювач частоти 110 кВт (210 A -150%) / 132 кВт (00A -120%) 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Про товар
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC70 |
| SKU | AC70-T3-110G/132P |
| Основна потужність | 110.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 132.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 210 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Перетворювач частоти 110 кВт (210 A -150%) / 132 кВт (00A -120%) 3-ф/380 ( AC70-T3-110G/132P )
Відгуки про товар
3Ігор М.
взяв для насоса на свердловину, одразу видно як менше світла бере. задоволений
Андрій П.
Використовуємо INVT GD20 для керування конвеєром. Для інтеграції з нашою системою автоматики використали Modbus. Налаштування PID-регулятора не викликало складнощів, допомагає тримати стабільну швидкість руху стрічки. По функціоналу все необхідне є, але хотілось би трохи більше можливостей для тонкого налаштування деяких параметрів. Але для таких задач підходить добре.
Олег К.
Ставив цей частотник на вентиляцію в цеху. Клеми нормально зроблені, габарити для шафи підійшли. Інструкція зрозуміла. Запустив без сюрпризів. Норм робота)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC70-T3-110G/132P ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |