AC330-T3-7R5G-B Частотний перетворювач AC330 7.5кВт 3-ф/380
sku: AC330-T3-7R5G-B
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Veichi
Серія: AC330
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 17 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC330 |
| SKU | AC330-T3-7R5G-B |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 17 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 25 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 242 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Тормозний модуль | є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | є |
Документація. Частотний перетворювач AC330 7.5кВт 3-ф/380 ( AC330-T3-7R5G-B )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC330-T3-7R5G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач AC330 7.5кВт 3-ф/380 ( AC330-T3-7R5G-B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для AC330-T3-7R5G-B, серії AC330 від виробника Veichi
.
Купити AC330T37R5GB
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
AC330-T3-7R5G-B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
AC330-T3-7R5G-B