MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Плавный пуск 37кВт U1=380-690В U2=24В
Есть в наличии
sku: MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1
Есть в наличии
Бренд: Danfoss
Серия: MCD500
ток : 84 А
- Документация
- Отзывы (1)
Документация. MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Плавный пуск 37кВт U1=380-690В U2=24В ( MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 )
Отзывы о товаре
1
�
Олександр К.
Взяли цей MCD500 на нашу насосну станцію. Двигун 37 кВт, мережа 380 В. До цього пускали прямим пуском, то постійно були проблеми з гідроударами, та й навантаження на механіку було відчутне. Після установки цього софтстартера Danfoss забули про ті біди. Пуск дуже м'який, струм не скаче до небес, немає ривків у трубах. Підключення було стандартне, все зрозуміло. Для промислових задач такі речі - мастхев.
Чтобы оставить отзыв, пожалуйста, войдите в систему.
ПОДОБНЫЕ MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 ТОВАРЫ
| Характеристики | |||
|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Серия | MCD500 | MCD500 | MCD500 |
| ток , А | 84 | 84 | 84 |
На данной странице информация о