FR-A840-01160-SLD Частотний перетворювач FR-A800 55.0кВт 3-ф/380
sku: FR-A840-01160-SLD
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-A800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 116 A
Ступінь захисту по IP: 20
  • Відгуки (0)
Серія FR-A800
SKU FR-A840-01160-SLD
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 116 A
Максимальна вихідна частота 590 Гц
Вага 41 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 550 мм
Ширина 435 мм
Глибина 250 мм