FR-A840-00170-ND Частотний перетворювач FR-A800 5.5кВт 3-ф/380
sku: FR-A840-00170-ND
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-A800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 12 A
Ступінь захисту по IP: 20
  • Відгуки (0)
Серія FR-A800
SKU FR-A840-00170-ND
Основна потужність Частотні перетворювачі 5.5 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 12 A
Максимальна вихідна частота 590 Гц
Вага 7 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 260 мм
Ширина 220 мм
Глибина 170 мм