SV075IP5A-4NE Частотний перетворювач iP5A 7.5кВт 3-ф/380
sku: SV075IP5A-4NE
Є в наявності
44 915 грн
Бренд: LS
Серія: iP5A
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 16 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | LS |
| Серія | iP5A |
| SKU | SV075IP5A-4NE |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 16 A |
| Максимальна вихідна частота | 120 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Немає |
| Базова панель програмування | SV-iS5 |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV075IP5A-4NE ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач iP5A 7.5кВт 3-ф/380 ( SV075IP5A-4NE )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SV075IP5A-4NE, серії iP5A від виробника LS
.
Купити SV075IP5A4NE
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SV075IP5A-4NE тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SV075IP5A-4NE