GD200A-500G-4 Частотний перетворювач GD200A 500.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-500G-4 |
| Основна потужність | 500.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 860 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 500.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-500G-4 )
Відгуки про товар
1Ігор В.
брали цей INVT GD200A на 500кВт для нашого компресора. потужність серйозна, 860А по входу - це вам не жарти. що сподобалось - вже є ЕМС фільтр в комплекті, не треба городить окремо. панелька знімається, то дуже зручно для монтажу в шафі. ПІД-регулятор є, підключили до ПЛК через RS485, все піднялось без проблем. для такої потужності і набору функцій, ціна дійсно ок. движок пускається м'яко, без ривків, навантаження тримає стабільно. до речі, є можливість доставити Profibus, для нас це важливо на перспективу. ну і техпідтримка тут норм, проконсультували по налаштуванням швидко
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-500G-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |