GD200A-350G/400P-4 Частотний перетворювач GD200A 350.0кВт 3-ф/380
sku: GD200A-350G/400P-4
Є в наявності
848 729 грн
Бренд: INVT
Серія: GD200A
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 650 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-350G/400P-4 |
| Основна потужність | 350.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 650 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 350.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-350G/400P-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій, інженер-наладчик
Брали цей частотник GD200A на 350 кВт для нашого великого вентилятора в цеху. Розглядали різні варіанти, але вирішили спробувати INVT через співвідношення ціна/можливості. Знаєте, не прогадали. Запустили, налаштували, все чітко. Зручно, що панель знімна, можна окремо винести. Для такого монстра (350 кВт це ж не жарти) важливо, щоб був контроль, скалярний режим нормально справляється. А ще RS485 вивели, підключили до нашої АСУ. Фільтр ЕМС теж є, що для нас було важливо. Вже кілька тижнів на ньому двигун ганяємо, політ нормальний
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-350G/400P-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD200A 350.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-350G/400P-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD200A-350G/400P-4, серії GD200A від виробника INVT
.
Купити GD200A350G/400P4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD200A-350G/400P-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD200A-350G/400P-4