GD200A-090G/110P-4 Частотний перетворювач GD200A 90.0кВт 3-ф/380
sku: GD200A-090G/110P-4
Є в наявності
162 019 грн
Бренд: INVT
Серія: GD200A
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 180 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-090G/110P-4 |
| Основна потужність | 90.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 180 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 90.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-090G/110P-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олег, інженер КВП
Взяли цей частотник INVT GD200A на 90 кВт під великий вентилятор в системі витяжки. Раніше стояли дорожчі аналоги, але вирішили спробувати. Поставили, підключили, працює без зауважень. Сподобалась знімна панель, дуже зручно для налаштування, коли вже все в шафі стоїть. ПІД-регулятор налаштували на підтримку постійного тиску в каналі, відпрацьовує норм. Входів дискретних (9 шт) і аналогових (2 шт) вистачило з головою для всіх наших датчиків. По RS485 його інтегрували в SCADA систему без проблем. За свої гроші дуже достойний апарат
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-090G/110P-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD200A 90.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-090G/110P-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD200A-090G/110P-4, серії GD200A від виробника INVT
.
Купити GD200A090G/110P4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD200A-090G/110P-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD200A-090G/110P-4