GD200A-045G/055P-4 Частотний перетворювач GD200A 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD200A |
| SKU | GD200A-045G/055P-4 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 92 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD200A 45.0кВт 3-ф/380 ( GD200A-045G/055P-4 )
Відгуки про товар
2Андрій Коваленко
Купував частотник INVT GD200A 45 кВт для старої циркулярки в майстерню. Думав буде складно підключати, але наш електрик швидко розібрався, сказав, що тут все зрозуміло. Мотор тепер запускається плавно, без ривків, і можна швидкість регулювати, дуже зручно для різних типів деревини. За таку ціну – чудовий варіант. Знімна панелька теж до речі, винесли на дверцята.
Олег П.
Взяли цей INVT GD200A на 45 кВт для станка на виробництві. Підключили на трифазний двигун 380В. Що сподобалось, то це вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитися з додатковими фільтрами, і панель знімна, зручно на шафу винести. З комунікації RS485 є, це норм. Входи/виходи теж вистачає – 9 дискретних та 2 аналогових входи, виходи теж є, 2 аналогових і 1 релейний. Налаштовувати ПІД-регулятор не складно, як і 16 фіксованих швидкостей. Для своєї ціни варіант достойний, працює стабільно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD200A-045G/055P-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | VFD-EL | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |