GD20-0R7G-4 Частотний перетворювач GD20 0.7кВт 3-ф/380
sku: GD20-0R7G-4
Є в наявності
8 349 грн
Бренд: INVT
Серія: GD20
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD20 |
| SKU | GD20-0R7G-4 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.5 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 3.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 1.1 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 164 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач GD20 0.7кВт 3-ф/380 ( GD20-0R7G-4 )
Відгуки про товар
2
�
Ігор Н.
Взяв цей INVT GD20 для невеликого конвеєра у своєму цеху. Треба було плавно запускати стрічку та змінювати швидкість. Мій електрик поставив його без мороки. Як для такої ціни, то апарат дуже навіть. Єдине, що трохи помітно гріється при тривалій роботі на повну потужність, але це не заважає. Головне, що конвеєр працює стабільно і за електрику менше платимо)
�
Олексій В.
Поставив INVT GD20 на старенький токарний верстат. 0.75кВт движок тепер працює як треба. Монтаж простий, клемник норм. Інструкція зрозуміла. Для такої ціни, то просто супер.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD20-0R7G-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD20 0.7кВт 3-ф/380 ( GD20-0R7G-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD20-0R7G-4, серії GD20 від виробника INVT
.
Купити GD200R7G4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD20-0R7G-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD20-0R7G-4