GD10-0R7G-S2-B Частотний перетворювач GD10 0.7кВт 1-ф/220
sku: GD10-0R7G-S2-B
Є в наявності
5 439 грн
Бренд: INVT
Серія: GD10
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 4.2 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | INVT |
| Серія | GD10 |
| SKU | GD10-0R7G-S2-B |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.2 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | Съемная |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 16 |
Документація. Частотний перетворювач GD10 0.7кВт 1-ф/220 ( GD10-0R7G-S2-B )
Відгуки про товар
1
�
Олександр
Брав цей частотник для свого невеликого верстата, движок на 0.7кВт. В хаті мережа однофазна, а движок три фази. Поставив INVT GD10, підключив, все запрацювало одразу. Сподобалось що є крутілка для регулювання швидкості прямо на панелі, зручно. Також гальмування працює, движок зупиняється швидше. За свої гроші дуже навіть норм, для майстерні саме те
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ GD10-0R7G-S2-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач GD10 0.7кВт 1-ф/220 ( GD10-0R7G-S2-B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для GD10-0R7G-S2-B, серії GD10 від виробника INVT
.
Купити GD100R7GS2B
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
GD10-0R7G-S2-B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
GD10-0R7G-S2-B