ODP-24220-IN-I55 Частотний перетворювач OPTIDRIVE PLUS 3GV 2.2кВт 3-ф/380
sku: ODP-24220-IN-I55
Є в наявності
37 196 грн
Бренд: Invertek
Серія: OPTIDRIVE PLUS 3GV
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.8 A
Ступінь захисту по IP: 55
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (1)
| Бренд | Invertek |
| Серія | OPTIDRIVE PLUS 3GV |
| SKU | ODP-24220-IN-I55 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.8 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
Відгуки про товар
1
�
Ігор (електрик)
Взяв цей частотник Invertek OPTIDRIVE PLUS 3GV на 2.2 кВт для автоматизації одного насоса на виробництві. Що скажу, порадувало, що він зразу йде в IP55, не треба морочитись з додатковими шафами, можна одразу вішати де потрібно. Є вбудований ЕМС фільтр, то вже плюс, не фонить по мережі. В ньому ж і гальмівний модуль є, зручно, коли треба швидкі зупинки движка. Налаштували ПІД-регулятор для стабілізації тиску, працює як годинник. До системи диспетчеризації підключили через RS485, все ок. Можна сказати, добротний ПЧ за свою ціну.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ODP-24220-IN-I55 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач OPTIDRIVE PLUS 3GV 2.2кВт 3-ф/380 ( ODP-24220-IN-I55 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ODP-24220-IN-I55, серії OPTIDRIVE PLUS 3GV від виробника Invertek
.
Купити ODP24220INI55
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ODP-24220-IN-I55 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ODP-24220-IN-I55