ODP-24150-IN-I55 Частотний перетворювач OPTIDRIVE PLUS 3GV 1.5кВт 3-ф/380
sku: ODP-24150-IN-I55
Є в наявності
35 757 грн
Бренд: Invertek
Серія: OPTIDRIVE PLUS 3GV
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 4.1 A
Ступінь захисту по IP: 55
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (1)
| Бренд | Invertek |
| Серія | OPTIDRIVE PLUS 3GV |
| SKU | ODP-24150-IN-I55 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.1 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP55 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
Відгуки про товар
1
�
Дмитро К.
Шукали частотник на 1.5 кВт для невеликого насоса на виробництві, який стоїть в запиленому приміщенні. Цей Invertek Optidrive Plus 3GV підійшов чудово. IP55 корпус – це саме те, що треба. Підключив, налаштував ПІД-регулятор, щоб тримав тиск стабільно – працює без нарікань. Навіть векторний режим є, хоч для насоса це не критично, але запас функціоналу тішить. Компактний, незнімна панель керування теж норм, бо ніхто там не буде лазити постійно. Загалом, надійний та функціональний апарат, для таких умов саме те.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ODP-24150-IN-I55 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач OPTIDRIVE PLUS 3GV 1.5кВт 3-ф/380 ( ODP-24150-IN-I55 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ODP-24150-IN-I55, серії OPTIDRIVE PLUS 3GV від виробника Invertek
.
Купити ODP24150INI55
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ODP-24150-IN-I55 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ODP-24150-IN-I55