VFD002EL11A Частотний перетворювач VFD-EL 0.2кВт 1-ф/110
sku: VFD002EL11A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-EL
Живлення на вході: 1-ф/110 В
Номінальний Струм: 0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-EL |
| SKU | VFD002EL11A |
| Основна потужність | 0.2 кВт |
| Живлення на вході | 1-ф/110 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | BUE20015 |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Базова панель програмування | RC-01 |
| Розширена панель програмування | VFD-PU06 |
Документація. Частотний перетворювач VFD-EL 0.2кВт 1-ф/110 ( VFD002EL11A )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-EL 0.2кВт 1-ф/110 ( VFD002EL11A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD002EL11A, серії VFD-EL від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD002EL11A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD002EL11A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD002EL11A