MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Пристрій плавного пуску 37кВт U1=380-690В U2=24В
Є в наявності
sku: MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1
Є в наявності
Бренд: Danfoss
Серія: MCD500
струм : 84 А
- Документація
- Відгуки (1)
Документація. MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 Пристрій плавного пуску 37кВт U1=380-690В U2=24В ( MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр К.
Взяли цей MCD500 на нашу насосну станцію. Двигун 37 кВт, мережа 380 В. До цього пускали прямим пуском, то постійно були проблеми з гідроударами, та й навантаження на механіку було відчутне. Після установки цього софтстартера Danfoss забули про ті біди. Пуск дуже м'який, струм не скаче до небес, немає ривків у трубах. Підключення було стандартне, все зрозуміло. Для промислових задач такі речі - мастхев.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MCD5-0084B-T7-G1X-20-CV1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||
|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Danfoss | Danfoss |
| Серія | MCD500 | MCD500 | MCD500 |
| струм , А | 84 | 84 | 84 |
На цій сторінці інформація про