F300-06400380A10 Частотний перетворювач POWERDRIVE F300 18.5кВт 3-ф/380
sku: F300-06400380A10
Серія: POWERDRIVE F300
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 38 A
Серія POWERDRIVE F300
SKU F300-06400380A10
Основна потужність Частотні перетворювачі 18.5 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 38 A
Максимальна вихідна частота 550 Гц
Вага 7 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 389 мм
Ширина 210 мм
Глибина 227 мм