F300-03400104A10 Частотний перетворювач POWERDRIVE F300 4.0кВт 3-ф/380
sku: F300-03400104A10
Клікніть для збільшення
Control Techniques
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Control Techniques
Серія: POWERDRIVE F300
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 10 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія POWERDRIVE F300
SKU F300-03400104A10
Основна потужність Частотні перетворювачі 4 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 10 A
Максимальна вихідна частота 550 Гц
Вага 2 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 382 мм
Ширина 83 мм
Глибина 200 мм