Sprut4515 Дренажний насос Sprut 2SS750f
sku: Sprut4515
Орієнтовна ціна
0 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Дренажний насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut4515 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Максимальний натиск | 33 м |
| Маса | 15,5 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | + 40 що перекачується |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Тип насоса | Дренажний насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Дренажний насос Sprut 2SS750f ( Sprut4515 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut4515, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut4515
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut4515 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut4515