Sprut4354 Насосна станція Sprut Aujs 110/SS
sku: Sprut4354
Орієнтовна ціна
19 887 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насосна станція
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut4354 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,95 кВт |
| Максимальний натиск | 48 м |
| Маса | 13,7 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Тип насоса | Насосна станція |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насосна станція Sprut Aujs 110/SS ( Sprut4354 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut4354, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut4354
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut4354 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut4354