Sprut4128 Sprut Auqb 60/24L (UA) Насосна станція
sku: Sprut4128
Орієнтовна ціна
10 857 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насосна станція
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut4128 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,37 кВт |
| Максимальний натиск | 40 м |
| Маса | 10,3 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 515 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Тип насоса | Насосна станція |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Sprut Auqb 60/24L (UA) Насосна станція ( Sprut4128 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut4128, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut4128
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut4128 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut4128