Sprut4010 Насосна станція Sprut Aujspd 600F
sku: Sprut4010
Орієнтовна ціна
12 680 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насосна станція
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut4010 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,6 кВт |
| Максимальний натиск | 35 м |
| Маса | 15 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Тип насоса | Насосна станція |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насосна станція Sprut Aujspd 600F ( Sprut4010 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut4010, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut4010
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut4010 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut4010