Sprut3543 Насос свердловинний SPRUT 100 QJD 205-0.37
sku: Sprut3543
Орієнтовна ціна
6 996 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut3543 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,37 кВт |
| Максимальний натиск | 34 м |
| Маса | 11,1 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/4 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 665 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний SPRUT 100 QJD 205-0.37 ( Sprut3543 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut3543, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut3543
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut3543 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut3543