Sprut3448 Насос свердловинний SPRUT 100QJD 805-1.1
sku: Sprut3448
Орієнтовна ціна
22 748 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut3448 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Максимальний натиск | 31 м |
| Маса | 14,8 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 3421 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний SPRUT 100QJD 805-1.1 ( Sprut3448 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut3448, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut3448
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut3448 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut3448