Sprut2931 Насос свердловинний SPRUT 4S QGD 1.8-50-0.5
sku: Sprut2931
Орієнтовна ціна
10 045 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut2931 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,5 кВт |
| Максимальний натиск | 96 м |
| Маса | 10,5 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 510 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний SPRUT 4S QGD 1.8-50-0.5 ( Sprut2931 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut2931, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut2931
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut2931 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut2931