6AV2128-3GB06-0AX0 Панель SIMATIC HMI MTP700 Unified Comfort 7" мультитач капацитивна 1024x600 WSVGA
sku: 6AV2128-3GB06-0AX0
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Siemens
Серія: Comfort
Тип панелі: мультитач капацитивная
Діагональ: 7 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Comfort |
| sku | 6AV2128-3GB06-0AX0 |
| Тип панелі | мультитач капацитивная |
| Тип матриці | TFT LED IPS |
| Діагональ | 7 дюйм |
| Колірність | 16M |
| Ширина | 1024 мм |
| Висота | 600 мм |
| кількість портів | 4 |
| Інтерфейс | PROFINET x2; USB 3.0 |
| Протокол | PROFINET; OPC UA |
| USB-порт | USB 3.0 host x2; USB device |
| Додатково | Cortex-A35, 1GB RAM, 8GB Flash, WinCC Unified, стекло, жесты, WSVGA |
| Передача кольору | 24-bit |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6AV2128-3GB06-0AX0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | Schneider Electric | Veichi | Siemens | Siemens |
| Серія | DOPB | ET6 | VI30 | Basic | Basic |
| Тип панелі | графическая | Сенсорний резистивний | графическая | сенсорная с клавишами | сенсорная с клавишами |
| Діагональ, дюйм | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
На цій сторінці інформація про
Панель SIMATIC HMI MTP700 Unified Comfort 7" мультитач капацитивна 1024x600 WSVGA ( 6AV2128-3GB06-0AX0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6AV2128-3GB06-0AX0, серії Comfort від виробника Siemens
.
Купити 6AV21283GB060AX0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6AV2128-3GB06-0AX0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6AV2128-3GB06-0AX0