6AV2124-0QC02-0AX1 Панель SIMATIC HMI TP1500 Comfort 15.4" сенсорна 1366x768 16M кольорів PROFINET MPI/DP USB
sku: 6AV2124-0QC02-0AX1
Є в наявності
207 871 грн
Бренд: Siemens
Серія: Comfort
Тип панелі: сенсорная
Діагональ: 15.4 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Comfort |
| sku | 6AV2124-0QC02-0AX1 |
| Тип панелі | сенсорная |
| Тип матриці | TFT LED широкий угол |
| Діагональ | 15.4 дюйм |
| Колірність | 16M |
| Ширина | 1366 мм |
| Висота | 768 мм |
| кількість портів | 3 |
| Інтерфейс | PROFINET; MPI/DP; USB |
| Протокол | PROFINET; PROFIBUS; MPI; OPC UA |
| USB-порт | USB host; USB device |
| Додатково | ARM Cortex-A8, 24MB, WEC 2013, до 50°C, до 55°C с ограничениями |
| Передача кольору | 24-bit |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6AV2124-0QC02-0AX1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||
|---|---|---|---|
| Бренд | Siemens | Siemens | Siemens |
| Серія | Comfort | Comfort | Comfort |
| Тип панелі | сенсорная | сенсорная | сенсорная |
| Діагональ, дюйм | 7 | 9 | 12.1 |
На цій сторінці інформація про
Панель SIMATIC HMI TP1500 Comfort 15.4" сенсорна 1366x768 16M кольорів PROFINET MPI/DP USB ( 6AV2124-0QC02-0AX1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6AV2124-0QC02-0AX1, серії Comfort від виробника Siemens
.
Купити 6AV21240QC020AX1
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6AV2124-0QC02-0AX1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6AV2124-0QC02-0AX1