HMIST6600 Schneider Electric HMIST6600 — сенсорна панель ST6 12" TFT WXGA, 1280×800 пкс. 2×Ethernet, RS232C, RS485, 2×USB 2.0. Протоколи Modbus, Uni-TE. 313×235 мм. Живлення 24 В DC.
sku: HMIST6600
Є в наявності
56 996 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: ST6
Тип панелі: Сенсорний резистивний
Діагональ: 12 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | ST6 |
| sku | HMIST6600 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний |
| Тип матриці | TFT LCD WXGA |
| Діагональ | 12 дюйм |
| Колірність | 16 млн кольорів |
| Ширина | 1280 мм |
| Висота | 800 мм |
| кількість портів | 2 |
| Інтерфейс | RS232C (COM1), RS485 (COM2), 2×Ethernet 10/100BASE |
| Протокол | Modbus, Uni-TE |
| USB-порт | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Micro-B |
| Додатково | 24V DC, ARM Cortex-A8 800MHz, 1GB, 1.8 kg, dims 313×235×50 mm. Harmony ST6 |
| Передача кольору | Чорний |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ HMIST6600 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Серія | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний |
| Діагональ, дюйм | 7 | 7 | 10 | 10 | 12 |
На цій сторінці інформація про
Schneider Electric HMIST6600 — сенсорна панель ST6 12" TFT WXGA, 1280×800 пкс. 2×Ethernet, RS232C, RS485, 2×USB 2.0. Протоколи Modbus, Uni-TE. 313×235 мм. Живлення 24 В DC. ( HMIST6600 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для HMIST6600, серії ST6 від виробника Schneider Electric
.
Купити HMIST6600
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
HMIST6600 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
HMIST6600