HMIST6400 Schneider Electric HMIST6400 — сенсорна панель ST6 7" TFT, 800×480 пкс, 16 млн кольорів. 2×Ethernet, RS232C, RS485, 2×USB 2.0. Протоколи Modbus, Uni-TE. Живлення 24 В DC, 9 Вт.
sku: HMIST6400
Є в наявності
25 059 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: ST6
Тип панелі: Сенсорний резистивний
Діагональ: 7 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | ST6 |
| sku | HMIST6400 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний |
| Тип матриці | TFT LCD |
| Діагональ | 7 дюйм |
| Колірність | 16 млн кольорів |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 480 мм |
| кількість портів | 2 |
| Інтерфейс | RS232C (COM1), RS485 (COM2, RJ45), 2×Ethernet 10/100BASE |
| Протокол | Modbus, Uni-TE, Schneider Electric, Mitsubishi, Omron, Rockwell, Siemens |
| USB-порт | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Micro-B |
| Додатково | 24V DC ±20%, 9W, ARM Cortex-A8 800MHz, VxWorks. Harmony ST6 |
| Передача кольору | Чорний |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ HMIST6400 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | Veichi | Siemens | Siemens | Siemens |
| Серія | DOPB | VI30 | Basic | Basic | Comfort |
| Тип панелі | графическая | графическая | сенсорная с клавишами | сенсорная с клавишами | сенсорная |
| Діагональ, дюйм | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
На цій сторінці інформація про
Schneider Electric HMIST6400 — сенсорна панель ST6 7" TFT, 800×480 пкс, 16 млн кольорів. 2×Ethernet, RS232C, RS485, 2×USB 2.0. Протоколи Modbus, Uni-TE. Живлення 24 В DC, 9 Вт. ( HMIST6400 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для HMIST6400, серії ST6 від виробника Schneider Electric
.
Купити HMIST6400
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
HMIST6400 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
HMIST6400