HMIST6200 Schneider Electric HMIST6200 — сенсорна панель ST6 4" TFT, 480×272 пкс, 16 млн кольорів. Серія Harmony ST6. Програмування Vijeo Designer Basic. Живлення 24 В DC.
sku: HMIST6200
Є в наявності
15 947 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: ST6
Тип панелі: Сенсорний резистивний
Діагональ: 4 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | ST6 |
| sku | HMIST6200 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний |
| Тип матриці | TFT LCD |
| Діагональ | 4 дюйм |
| Колірність | 16 млн кольорів |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 272 мм |
| Додатково | 24V DC, ARM Cortex-A8, VxWorks, Vijeo Designer Basic. Harmony ST6 series |
| Передача кольору | Чорний |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ HMIST6200 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Серія | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний |
| Діагональ, дюйм | 7 | 7 | 10 | 10 | 12 |
На цій сторінці інформація про
Schneider Electric HMIST6200 — сенсорна панель ST6 4" TFT, 480×272 пкс, 16 млн кольорів. Серія Harmony ST6. Програмування Vijeo Designer Basic. Живлення 24 В DC. ( HMIST6200 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для HMIST6200, серії ST6 від виробника Schneider Electric
.
Купити HMIST6200
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
HMIST6200 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
HMIST6200