HMIET6700 Schneider Electric HMIET6700 — панель оператора ET6 15" TFT FWXGA, 1366×768 пкс. RS232C, RS485, Ethernet 10/100, USB 2.0 Type A + Micro-B. Протоколи Modbus, Uni-TE. Живлення 24 В DC.
sku: HMIET6700
Є в наявності
69 313 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: ET6
Тип панелі: Сенсорний резистивний
Діагональ: 15 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | ET6 |
| sku | HMIET6700 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний |
| Тип матриці | TFT LCD FWXGA |
| Діагональ | 15 дюйм |
| Колірність | 16 млн кольорів |
| Ширина | 1366 мм |
| Висота | 768 мм |
| кількість портів | 2 |
| Інтерфейс | RS232C (COM1), RS422/RS485 (COM2), Ethernet 10/100BASE |
| Протокол | Modbus, Uni-TE |
| USB-порт | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Micro-B |
| Додатково | 24V DC ±20%, ARM Cortex-A8 800MHz, VxWorks, Vijeo Designer Basic |
| Передача кольору | Чорний |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ HMIET6700 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Mitsubishi Electric | Mitsubishi Electric | Mitsubishi Electric | Mitsubishi Electric | Mitsubishi Electric |
| Серія | GT15 | GT15 | GT15 | GT16 | GT16 |
| Тип панелі | графическая | графическая | графическая | графическая | графическая |
| Діагональ, дюйм | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 |
На цій сторінці інформація про
Schneider Electric HMIET6700 — панель оператора ET6 15" TFT FWXGA, 1366×768 пкс. RS232C, RS485, Ethernet 10/100, USB 2.0 Type A + Micro-B. Протоколи Modbus, Uni-TE. Живлення 24 В DC. ( HMIET6700 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для HMIET6700, серії ET6 від виробника Schneider Electric
.
Купити HMIET6700
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
HMIET6700 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
HMIET6700