HMIET6600 Schneider Electric HMIET6600 — панель оператора ET6 12" TFT WXGA, 1280×800 пкс, 16 млн кольорів. RS232C, RS485, Ethernet 10/100, USB 2.0. Протоколи Modbus, Uni-TE. Живлення 24 В DC.
sku: HMIET6600
Є в наявності
50 652 грн
Бренд: Schneider Electric
Серія: ET6
Тип панелі: Сенсорний резистивний
Діагональ: 12 дюйм
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | Schneider Electric |
| Серія | ET6 |
| sku | HMIET6600 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний |
| Тип матриці | TFT LCD WXGA |
| Діагональ | 12 дюйм |
| Колірність | 16 млн кольорів |
| Ширина | 1280 мм |
| Висота | 800 мм |
| кількість портів | 2 |
| Інтерфейс | RS232C (COM1), RS485 (COM2), Ethernet 10/100BASE |
| Протокол | Modbus, Uni-TE |
| USB-порт | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Micro-B |
| Додатково | 24V DC ±20%, ARM Cortex-A8 800MHz, VxWorks, Vijeo Designer Basic |
| Передача кольору | Чорний |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ HMIET6600 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric | Schneider Electric |
| Серія | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 | ET6 |
| Тип панелі | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний | Сенсорний резистивний |
| Діагональ, дюйм | 7 | 7 | 10 | 10 | 15 |
На цій сторінці інформація про
Schneider Electric HMIET6600 — панель оператора ET6 12" TFT WXGA, 1280×800 пкс, 16 млн кольорів. RS232C, RS485, Ethernet 10/100, USB 2.0. Протоколи Modbus, Uni-TE. Живлення 24 В DC. ( HMIET6600 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для HMIET6600, серії ET6 від виробника Schneider Electric
.
Купити HMIET6600
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
HMIET6600 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
HMIET6600