BAT-51.2V-200AH-RACK Акумулятор літієвий Rosen (51.2 В, 10 кВт·ч)
sku: BAT-51.2V-200AH-RACK
Є в наявності
89 000 грн
Бренд: Rosen
Тип АКБ: LiFePO4
Ємність акумулятора: 10.24 кВт/год:
Напруга: 51 В
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (1)
| Бренд | Rosen |
| sku | BAT-51.2V-200AH-RACK |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ємність акумулятора | 10.24 кВт/год: |
| Напруга | 51В |
| Струм заряду | 100A А |
| Max Струм заряду | 200A А |
| BMS | BMS with CAN and RS485 |
| Розміри ДхШхВ | 810x500x225 мм |
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Брав цей акум Rosen на 51.2В, 10.24 кВт·год для невеликої сонячної станції. Дуже сподобалось, що він LiFePO4, бо це надійність і безпека. BMS з CAN та RS485 взагалі топчик, без проблем підключився до інвертора, все моніториться як треба. Струм заряду 100А, якщо треба, то й 200А дозволяє, це дуже зручно. Тримає навантаження впевнено, на день вистачає з головою. Тепер світло є завжди, навіть коли у сусідів немає) норм штука
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ BAT-51.2V-200AH-RACK ТОВАРИ
| Характеристики | ||
|---|---|---|
| Бренд | Rosen | Rosen |
| Тип АКБ | LiFePO4 | LiFePO4 |
| Ємність акумулятора, кВт/год: | 5.12 | 10.24 |
| Напруга,В | 51 | 51 |
На цій сторінці інформація про
Акумулятор літієвий Rosen (51.2 В, 10 кВт·ч) ( BAT-51.2V-200AH-RACK )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для BAT-51.2V-200AH-RACK, серії від виробника Rosen
.
Купити BAT51.2V200AHRACK
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
BAT-51.2V-200AH-RACK тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
BAT-51.2V-200AH-RACK