BAT-51.2V-100AH-RACK Акумулятор літієвий Rosen (51.2 В, 5.12 кВт·ч)
sku: BAT-51.2V-100AH-RACK
Є в наявності
96 000 грн
Бренд: Rosen
Тип АКБ: LiFePO4
Ємність акумулятора: 5.12 кВт/год:
Напруга: 51 В
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (1)
| Бренд | Rosen |
| sku | BAT-51.2V-100AH-RACK |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Ємність акумулятора | 5.12 кВт/год: |
| Напруга | 51В |
| Струм заряду | 100A А |
| Max Струм заряду | 200A А |
| BMS | BMS with CAN and RS485 |
| Вага | 87 кг |
| Розміри ДхШхВ | 483x680x178 мм |
Відгуки про товар
1
�
Олег Кравченко
взяли такий акум для сонячної станції, яка у нас офіс підтримує. шукали саме LiFePO4, бо вони довговічніші, та з нормальною BMS. тут є CAN і RS485, що важливо для моніторингу. ємність 5.12 кВт·год вистачає на вечірній-нічний період. вага, звісно, відчутна — 87 кг, але він же для рекової стійки. по напрузі 51.2В теж все добре з нашим гібридником. зарядний струм 100А, а максимальний піковий 200А — це дуже ок. працює як годинник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ BAT-51.2V-100AH-RACK ТОВАРИ
| Характеристики | ||
|---|---|---|
| Бренд | Rosen | Rosen |
| Тип АКБ | LiFePO4 | LiFePO4 |
| Ємність акумулятора, кВт/год: | 10.24 | 10.24 |
| Напруга,В | 51 | 51 |
На цій сторінці інформація про
Акумулятор літієвий Rosen (51.2 В, 5.12 кВт·ч) ( BAT-51.2V-100AH-RACK )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для BAT-51.2V-100AH-RACK, серії від виробника Rosen
.
Купити BAT51.2V100AHRACK
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
BAT-51.2V-100AH-RACK тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
BAT-51.2V-100AH-RACK