PEDROLLO3977 Pedrollo HF JDWM 1A/30 Насосна станція
sku: PEDROLLO3977
Орієнтовна ціна
21 789 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: PEDROLLO
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насосна станція
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | PEDROLLO3977 |
| Серія | PEDROLLO |
| Виробник | PEDROLLO |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Максимальний натиск | 53 м |
| Маса | 16,4 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Тип насоса | Насосна станція |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Pedrollo HF JDWM 1A/30 Насосна станція ( PEDROLLO3977 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для PEDROLLO3977, серії PEDROLLO від виробника PEDROLLO
.
Купити PEDROLLO3977
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
PEDROLLO3977 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
PEDROLLO3977